Pro XN Ksantohumol

Najsilniejsza terapia ANTYOKSYDACYJNA

Pierwsze kliniczne oznaki starzenia się skóry takie jak utrata jędrności i gęstości, zmarszczki mimiczne, przebarwienia, suchość i atoniczność skóry są efektem przewlekłych stanów zapalnych wywołanych przez stres oksydacyjny.

Linia produktów profesjonalnych PRO XN została stworzona z myślą o niwelowaniu oznak przedwczesnego starzenia się skóry, zapewniając widoczne rezultaty terapeutyczne, poparte badaniami efektywności.

Najsilniejsza terapia ANTYOKSYDACYJNA

Zwiększenie efektywności zabiegów inwazyjnych poprzez dostarczenie w głąb skóry substancji niezbędnych do prawidłowych procesów odbudowy i różnicowania tkanek.

W terapiach PRO-XN zabieg XANTOHUMOL RECOVERY TREATMENT występuje w każdej procedurze zabiegowej.

W skład terapii wchodzą:

XANTHOHUMOL COMPLEX AMPOULE

Skład oparty o kompleks Ksantohumolu dodatkowo wzbogacony o substancje niezbędne do prawidłowych procesów odbudowy skóry: dysmutazę ponadtlenkową, 3-0 etylowy kwas askorbinowy, niacynamid, koenzym Q10.

STERILE BIOCELL FACIAL MASK

Sterylna biocelulozowa maska wysokiej higroskopijności posiada bardzo dużą zdolność zatrzymywania wody, przez co pełni funkcję podobną do naskórka, zapewniając silne i trwałe uwodnienie. Maska perfekcyjnie przylega do skóry, tworząc idealną okluzję i jednocześnie zwiększa absorbcję substancji aktywnych z XANTHOHUMOL COMPLEX AMPOULE

WSKAZANIA:

  •  wzmocnienie systemu antyoksydacyjnego skóry po zabiegach naruszających barierę naskórkową, biostymulujących takich jak: mezoterapia mikroigłowa, mezoteria igłowa, laseroterapia, chemabrazja
  • skóra uszkodzona, narażona na stres, zaczerwieniona
  • zapobieganie nadkażeniom bakteryjnym po zabiegach ablacyjnych,
  • działanie wspomagające w terapiach rozjaśniających przebarwienia
  • wspomagająco w terapiach skór z trądzikiem różowatym.

Cennik

EKSUKLUZWYNY ZABIEG PROXN - KSNATOHUMOL

1 zabieg400 zł
1 zabieg + dermapen500 zł