Kriolipoliza CLATUU ALPHA

Redukcja tkanki tłuszczowej

Nowa odsłona kriolipolizy CLATUU Alpha z wykorzystaniem innowacyjnej technologii chłodzenia 360 stopni Surround i zwiększonej siły zassania w głowicy sprawia, że zabiegi kriolipolizy są aż o 20% skuteczniejsze od dotychczasowych urządzeń!

Nowe urządzenie CLATUU Alpha dosłownie nie zna ograniczeń !Wymodelujesz swoje ciało od kolan, aż po podbródek! Zaledwie w 60 minut pobędziesz się niechcianej tkanki tłuszczowej z dowolnego miejsca na ciele.

Urządzenie zostało wyposażone w szeroką gamę aplikatorów aby zapewnić perfekcyjne dopasowanie do różnych kształtów ciała.

To unikalna metoda modelowania sylwetki, gwarantująca trwałą redukcję obwodu ciała dzięki zjawisku kriolipolizy. Rezultaty porównywalne są z liposukcją chirurgiczną.

Kriolipoliza polega na kontrolowanym chłodzeniu tkanki tłuszczowej w celu krystalizacji ( zamrożeniu ) zmagazynowanych w niej trójglicerydów. Następstwem tego stanu jest zainicjowanie lipolizy oraz stanu zapalnego, w wyniku którego uszkodzone komórki usuwane są z organizmu. Efektem kriolipolizy jest wyszczuplenie tych partii ciała, które zostały poddane zabiegowi. Lipidy obecne w adipocytach krystalizują się w temperaturze wyższej niż inne komórki zawierające wodę, co sprawia, że zabieg kriolipolizy jest selektywny, uszkodzeniu ulegają jedynie komórki tłuszczowe.

Działanie zabiegu CLATUU Alpha bazuje na obniżeniu temperatury tkanki podskórnej wykorzystując zjawisko chłodzenia o temperaturze -9 stopni Celsjusza co działa na lipidy, wywołując zjawisko apoptozy. Prowadzi ono do naturalnej śmierci komórek tłuszczowych oraz ich usunięcia z organizmu. Podczas procedury aplikator nie tylko chłodzi, ale również zasysa skórę, tymczasowo redukując przepływ krwi, przez co zwiększa precyzję chłodzenia na wybranym obszarze. Technologia gwarantuje trwały rezultat porównywalny z liposukcją chirurgiczną.

ZALETY KRIOLIPOLIZY CLATUU ALPHA

NAJWIĘKSZA SKUTECZNOŚĆ ZABIEGOWA NA ŚWIECIE
Duża efektywność pozbycia się tkanki tłuszczowej na danym obszarze zabiegowym już po jednym zabiegu, nawet do 30% mniej komórek tłuszczowych.

NAJWYŻSZY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA
Posiada status Urządzenia Medycznego.

BEZINWAZYJNY ZABIEG
Nie wymaga znieczulenia i okresu rekonwalescencji - zniszczone komórki tłuszczowe wydalane są z organizmu w naturalnym procesie metabolicznym.

DUŻA OSZCZĘDNOŚĆ CZASU
Urządzenie posiada dwie głowice niezależnie sterowane, dzięki którym w czasie 60 minut można wykonać dwa zabiegi jednocześnie na dwa różne obszary ciała.

BEZ EFEKTU JO-JO
Trwale niszczy komórki tłuszczowe (apoptoza adipocytów), które się nie odbudowują.

UNIKALNA KONSTRUKCJA GŁOWIC
Aplikatory o różnych kształtach i rozmiarach precyzyjnie dopasowują się do każdej budowy ciał oraz na każdy obszar zabiegowy (podbródek, ramiona, uda wewnętrzne, nad kolanami, pod pośladkami, bryczesy, biodra, brzuch, pod stanikiem, talia).

POSIADA LICZNE BADANIA KLINICZNE
Potwierdzające bezpieczeństwo i skuteczność technologii.

KRIOLIPOLIZA CLATUU ALPHA – OBSZARY DZIAŁANIA
Kriolipoliza urządzeniem CLATUU Alpha to innowacyjna i najlepsza metoda na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej z trudnych obszarów ciała. To skuteczny i bezpieczny sposób modelowania naszej sylwetki. W szybkim czasie pozbędziesz się tkanki tłuszczowej z brzucha, bryczesów, bioder czy okolicy kolan. Wielkim problemem może być podwójny podbródek, już jeden zabieg wystarczy aby zlikwidować ten problem. Wewnętrzne strony ud, talia i tkanka tłuszczowa pod stanikiem też zostanie usunięta.

Efekt odchudzania jest trwały i nie wymaga rekonwalescencji

Cennik

1 przyłożenie głowicy600 zł
2 przyłożenia głowicy900 zł
3 przyłożenia głowicy1300 zł
4 przyłożenia głowicy1600 zł